Zakłady Mięsne Kier

Zakłady mięsne "Kier" mają siedzibę w Jastrzębiu Pomorskim (woj. kujawsko-pomorskie) na południowym skraju Borów Tucholskich.

Szanowni Państwo

informujemy o naszej decyzji wycofania z rynku partii Metki Łososiowej o numerze partii 72 z terminem przydatności do spożycia 27.03.2019 r,

Metki Łososiowej MAP o numerze partii 72 z terminem przydatności do spożycia 03.04.2019 i Mięsa garmażeryjnego o numerze partii 72 z terminem przydatności do spożycia 24.03.2019 r, w związku z podejrzeniem niezgodności mikrobiologicznej.

Do Państwa dyspozycji została uruchomiona infolinia: +48 509 656 328, w dni robocze od 7:00 do 15:00.

Firma P.W. KIER przeprasza za zaistniałe niedogodności, jednocześnie informując, że zakupione produkty mogą Państwo zwrócić w miejscu zakupu. Podstawą zwrotu będzie etykieta produktu z wymienionym powyżej numerem partii (72), bez konieczności okazania dowodu zakupu

 

 

 

 

 

 

Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Kier" w Jastrzębiu jest jednym z najbardziej znanych w Polsce producentów wyrobów mięsnych. Jego rodowód sięga roku 1994, gdy konsumenci po raz pierwszy mogli zapoznać się z ofertą niewielkiej masarni, która szybko zaczęła korzystnie wyróżniać się jakością i smakiem swoich wyrobów.

Początki rynkowego działania nie były łatwe. ale twórcy nowego podmiotu gospodarczego wykazali niezwykłą determinację i pracowicie umacniali firmę. Jakość wyrobów, rzatatność działania i umiejętność systematycznego wprowadzania na rynek nowości szybko akceptowanych przez klientów to były zasadnicze składniki sukcesu.

Dziś "Kier" wytwarza w ciągu doby około 70 ton wyrobów, które szybko znajdują nabywców dzięki sprawnie funkcjonującej organizacji sprzedaży. Własny. nowoczesny tabor specjalistycznych samochodów i rozległa siec hurtowni rozprowadzających firmowe produkty marki "Kier" jest dla konsumentów gwarancją udanego zakupu. Zresztą o smakowych i jakościowych walorach tych wyrobów z uznaniem wyrażają się nawet branżowi konkurenci.

Przedsiębiorstwo "Kier" jest dziś także jednym z najnowocześniejszych zakładów w branży. Wieloletnie inwestycje w najnowsze linie technologiczne, maszyny i urządzenia, w systemy organizacji produkcji i zarządzania jakością przyniosły efekty. Przy czym najwyższe standardy technologiczne i techniczne udało się skojarzyć z autentycznym przywiązaniem do najlepszych tradycji polskiego wędliniarstwa. "Kier" stosuje naturalne, wyselekcjonowane przyprawy i stale odwołuje się do tradycyjnych polskich receptur. Wysoka klasa mięsa pochodzi od wyselekcjonowanej grupy sprawdzonych dostawców.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Kier" w Jastrzębiu zatrudnia średnio ok. 250 pracowników, specjalistów o wysokich kwalifikacjach, dobrze przygotowanych do obsługi nowoczesnych urządzeń, zinformatyzowanych linii produkcyjnych, specjalistycznego taboru samochodowego. Przy takiej skali produkcji równie ważnym fragmentem firmowej struktury organizacyjnej jest marketing. Właściciele przedsiębiorstwa zbudowali ten dział dobierając i kształcąc grupę specjalistów o znakomitych kwalifikacjach, które są codziennie weryfikowane przez wyniki sprzedaży.

Potencjał przedsiębiorstwa "Kier" umożliwia również elastyczne reagowanie na rożne potrzeby zgłaszane przez odbiorców w tym na przykład szybkie przygotowanie i podjęcie produkcji nowej grupy wyrobów i to na znaczącą skalę. Jest to dziś jeden z flagowych zakładów przetwórstwa mięsnego nie tylko w regionie kujawsko-pomorskim co dokumentują liczne nagrody uzyskiwane w prestiżowych konkursach.

Kontakt z nami

Nasz adres: Zakłady Mięsne "Kier"
Jastrzębie Pomorskie
86-140 Drzycim
Telefony: +48 52 33 17 006
+48 52 33 17 167
+48 52 33 35 036
+48 52 33 35 037
Fax: +48 52 33 17 137
zobacz na mapie
napisz do nas