Aktualności

Zakłady mięsne "Kier" należące do Elżbiety i Janusza Klimackich mają siedzibę w Jastrzębiu Pomorskim (woj. kujawsko-pomorskie) na południowym skraju Borów Tucholskich.

Obowiązek informacyjny dot. RODO

  W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem informujemy, że Administratorem  danych osobowych jest firma P.W. Kier z siedzibą w Jastrzębie 30 86-140 Drzycim. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: rodo@ pwkier.com.pl


 

Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z działalnością gospodarczą i współpracą biznesową, w tym marketingowych. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora.

Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu co do przetwarzania danych osoby, której dane dotyczą, w zależności, co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do właściciela firmy.